Kiütéses győzelmet aratott a Komárom VSE

A Komárom VSE sima győzelemmel folytatta bajnoki szereplését

Fotó: Flajsz Péter

Kézilabda, NB I. B, női, 4. forduló

Komárom VSE–ENUSE 36–21 (18–10)

Komárom, 80 néző, vezette: Dáné R., Marton Zs.

Komárom: Nagy – Szabó-Kovacsicz 1, Világos 4, Tóth-Speth 5, Zsákovics 1, Bízik R. 8/2, Bízik B. 4. Csere: Gajdóczi (kapus), Böhm, Pankotai 3/1, Gengeliczky 2, Hornyák, Imrei 7, Temes 1. Vezetőedző: Neukum Tamás.

Hétméteresek: 4/3, illetve 3/2.

Kiállítások: 0, illetve 4 perc.

Az eredmény alakulása: 7. perc: 6–2, 22. p.: 13–6, 36. p.: 22–11, 43. p.: 27–14, 57. p.: 34–19.

Komárom VSE–ENUSE női kézilabda
A Komárom VSE számára nem okozott gondot az újonc legyőzése
Fotó: Flajsz Péter / Forrás:  24 Óra

A Komárom VSE az első pillanattól nagy tempóban játszott és végig kézben tartotta a mérkőzést az újonc ellen. Nyugodtabb játékkal már a félidőben is nagyobb lehetett volna a különbség, de a KVSE győzelmét így sem fenyegette semmiféle veszély. A gólkülönbség a vendégcsapatra nézve hízelgő. A Komárom győzelmével a hatodik helyre jött fel.

Neukum Tamás: – Gratulálok a csapatomnak a jó játékhoz, a küzdeni tudáshoz és a sportszerű magatartáshoz. Utóbbiból mások is példát vehetnének.