Női kézilabda

2024.09.08. 10:54

Győzelemmel indított a Komárom VSE

Hazai pályán aratott győzelmet a szezonnyitón vármegyénk csapata. A Komárom VSE stabil teljesítményt nyújtott a mérkőzésen.

Győzelemmel kezdte az új szezont a Komárom VSE női kézicsapata. Ellenfelük az Orosháza volt, akiket szép teljesítménnyel szárnyaltak túl. A mérkőzés elején stabil előnyre tettek szert a hazaiak, amit hosszú percekig fenn is tudtak tartani, azonban a 36. percre kiegyenlítette a meccset a vendégcsapat, 15-15-re. Ennek megérezte a veszélyét a Komárom, így magasabb üzemmódba kapcsoltak és lehozták a mérkőzést.

Forrás: Komárom Városi Sportegyesület/Facebook

Női Kézilabda, NB I/B., 1. forduló

Komárom VSE - Zengő Alföld Orosházi KA 30-23 (12-9)
Komárom, Városi Sportcsarnok, 100 néző, vezette: Fibec Z., Győr Á.

Komárom: Nagy - Gajdóczi (kapusok), Lukovics 8, Tóth-Speth 7, Balogh 5, Világos 4, Imeri 2, Böhm 1,  Szabó-Kovacsicz 1, Gengeliczky 1, Temes 1, Gál, Zsákovics, Bízik.

Vezetőedző: Neukum Tamás

Az eredmény alakulása: 4.p.: 1-1, 14.p.: 6-4, 18.p.: 9-4, 24.p.: 11-6, 36.p.: 15-15, 44.p.: 21-17, 52.p.: 27-20, 58.p.: 28-22.

2 perces kiállítások: 23, 32, 34, 39, 54,  57, illetve 17, 22, 25, 46, 52 perc.

Hétméteresek: 6/5, illetve, 8/5