2 órája

Kiütéses győzelmet aratott a TAC Szentgotthárdon

Fölényes sikert aratott Szentgotthárdon a tatai férfi kézilabda-csapat. A TAC 35-19-re legyőzte a legnyugatabbra fekvő város együttesét az NB II.-ben.

Kemma.hu

Szombaton rendezték meg a férfi kézilabda NB II. A-csoportjának harmadik fordulóját. A TAC csapata osztálykülönbséget jelentő 16 góllal múlta felül a házigazda szentgotthárdi együttest.

A TAC második alkalommal is győztesen hagyta el a pályát az idei szezonban
Forrás: Tatai AC/Facebook

A TAC megszerezte második győzelmét

A Tatai AC a nyitó fordulóban az Agrofeed UNI Győr II. ellen győzött 33-29-re, majd a második játéknapon a Komárom VSE otthonában játszott vármegyei rangadón 29-24 arányban maradt alul.

Szeptember 28-án, szombat este, a sereghajtó Szentgotthárd elleni összecsapáson Kiss Martin és Sárosi Ádám egyaránt 10 gólig jutott, utóbbi három alkalommal sikeresen értékesítette a megítélt hétméterest.

Október 5-én, szombaton 18 órától a bajnokság negyedik fordulójában a Várpalotai BSK ellen idegenben lép pályára Márton Ádám csapata.

Kézilabda, NB II., Férfi-A csoport, 3. forduló.

Szentgotthárdi VSE - Tatai AC 19-35 (10-12)

Szentgotthárd, Városi Kézilabda Csarnok, 150 néző, vezette: Marosi Z., Pap E.

Tata: Dartmstadter - Pulai (kapusok), Sárosi 10, Kiss 10/3, Brucker 4, Dömötör 4, Zwickl 2, Huber 2, Kövecses 1, Nényei 1, Steczina 1.

Az eredmény alakulása: 10. perc: 2-4, 19. p.: 7-8, 28. p.: 9-12, 39. p.: 13-18, 45. p.: 14-23, 55. p.: 16-32.

Kiállítások: 14, illetve 4 perc.

Hétméteresek: 2/2, illetve 3/3.