Női kézilabda

2024.09.17. 21:07

Vereséggel indított a TAC női csapata

Erős együttes ellen lépett pályára vármegyénk csapata. A Tatai AC női kézilabdázói próbálkoztak, a siker azonban elmaradt.

A Tatai AC női kézilabdázói is megkezdték a szezont. Az első fordulóban, szeptember 14-én hazai pályán léphettek pályára, ahol a Szentendre csapatát fogadták. Ellenfelük igen meggyőző teljesítményt nyújtott, azonban a tataiak több hibát is elkövettek a párharc alatt, amely asszisztált a vendégek sikeréhez. Mindezek ellenére nem adta fel a Komárom-Esztergom vármegyei együttes, a lassú kezdés után valamilyen szinten felszívták magukat az első félidő végére. A második felvonás kezdetét hasonló ütemben teljesítették, a Szentendre azonban végig tartotta az előnyét és csapatuk megnyerte a mérkőzést.

Nem jött össze a győzelem a Tatai AC számára
Forrás: TAC Női kézilabda csapat/Facebook

Női kézilabda, NB II., B-csoport, 1. forduló

Tatai AC - Szentendrei NKE 18-27 (8-11)

Tata, Güntner Aréna, 50 néző, vezette: Dr. Csupor Cs., Tóth J.

Tata: Bankó - Liszkai (kapusok), Póczos 13, Pauli 2, Kormos 1, Kollár 1, Kondor 1, Kurcsik, Jagodics, Zámori, Stockbauer, Balogh, Kiss, Fodor. Vezetőedző: Fülöp Péter.

Az eredmény alakulása: 5. perc.: 0-4, 12. p.: 1-5, 16. p.: 3-6, 21. p.: 7-9, 27. p.: 7-11, 34. p.: 10-12, 42. p.: 12-17, 50. p.: 14-20, 53. p.: 16-21, 57. p.: 16-25.

Kiállítások: 6, illetve 4 perc.

Hétméteresek: 1/1, illetve 4/3.