2024.09.16. 12:21

Komáromi győzelem Lipótban

Nagyon izgalmas párharcon van túl a két csapat. A Komárom VSE játékosai jól kezelték a nyomást, melynek segítségével győzelmet arattak a szezon első fordulójában.

Győzelemmel kezdte az idényt a Komárom VSE férfi kézicsapata. Vármegyénk játékosai Lipótra utaztak, ahol egy igen izgalmas párharcot vívtak a helyi együttessel.  Az első félidőt döntetlennel zárták, közel végig fej fej mellett haladt a két gárda, látványos kézilabdát láthattak a szurkolók. A második felvonásban is nagyon kiélezett volt a mérkőzés, azonban a komáromiakban inkább megvolt az a „plusz”, ami egy ütközet megnyeréséhez szükséges. A vendégek tehát túlszárnyalták a Lipótot az első fordulóban.

Szoros mérkőzésen aratott diadalt a Komárom VSE
Forrás: Komárom Városi Sportegyesület/Facebook

Kézilabda, NB II., Férfi-A csoport, 1. forduló.

Lipót Pékség - Komárom VSE 19-21 (10-10)

Lipót, Lipóti Sportcsarnok, 150 néző, vezette: Papp R., Vandróczki G.

Komárom: Eichkern - Dr. Gubicza - Torma (kapusok), Tóth P. 6, Győrffi 3, Schneider 3, Kállai 2, Sövegjártó 1, Auer 1, Gálfi 1, Oldal 1, Tóth B., Iváncsik, Orbán. Vezetőedző: Juhász Károly.

Az eredmény alakulása:  6. perc: 2-2, 9.p.: 2-4, 13.p.: 5-5, 21. p.: 8-8, 30. p.: 10-10, 40. p.: 13-13, 48. p.: 15-17.

Kiállítások: 8, illetve 8 perc.

Hétméteresek: 6/8, illetve 1/1