Női kézilabda

2024.09.16. 12:21

Körömrágos meccset játszott a Komárom VSE

Végig kiélezett párharc jellemezte vármegyénk csapatának mérkőzését. A Komárom VSE megizzasztotta a hazai érdieket, a győzelem azonban nem jött össze.

Kemma.hu

Roppant szoros mérkőzést vívott Érd ellen a Komárom VSE női kézicsapata. Az első fordulós sikerük után a másodikban nem jött össze a győzelem, azonban a siker nem volt messze. A mérkőzést a hazaiak kezdték jobban, a 19. percig végig megvolt az a lendületelőny a csapatnál, aminek segítségével előnyre tudtak szert tenni. A 20. minutumnál jött a fordulat, ekkor a vendégek képesek voltak átvenni a vezetést, a 27. percre már három góllal is vezetett a Komárom. A félidőt kétgólos előnnyel zárták, a második felvonás pedig elképesztő izgalmakat tartogatott. A mérkőzés végig nyitott volt, az érdiek az utolsó percben kihasználták a hazai pálya jelentette előnyöket és behúzták a mérkőzést.

Nagyon izgalmas mérkőzést játszott az Érd és a Komárom (zöld mezben)
Forrás: Komárom Városi Sportegyesület/Facebook

Női kézilabda, NB I/B., 2. forduló

Érd - Komárom VSE  30-29 (13-15)

Érd, Érd Aréna, 200 néző, vezette: Kovács-Sebők S., Vastag-Réti R.

Komárom: Gajdóczi - Nagy (kapusok), Balogh 5, Világos 5, Szabó-Kovacsicz 4, Bízik R. 4, Temes 3, Bízik B. 2, Tóth-Speth 2, Lukovics 2, Zsákovics 1, Imrei 1, Böhm, Körtvélyesi, Gengeliczky.

Az eredmény alakulása: 4. perc.: 3-1, 6. p.: 5-2, 13. p.: 9-6, 19. p.: 11-11, 22. p.: 11-13, 33. p.: 16-16, 42. p.: 20-20, 48. p.: 22-22, 52. p.: 26-25, 58. p.: 28-27.

Kiállítások: 8, illetve 10 perc.

Hétméteresek: 2/3, illetve 2/3