Megye III

2024.08.26. 12:37

Nem óvatoskodott a TABAK a nyitóhétvégén

Augusztus 25-én rendezték az első fordulót, kezdetét vette az új szezon. A megye III nyitóhétvégéjén a TABAK és a Csém óriási diadalt aratott.

Véget ért a várakozás, augusztus 25-én újfent pályára léptek a megye III. labdarúgói. Az északi divízióban a Naszály SE nem okozott csalódást, győzelemmel kezdte szezonját a címvédők csapata. Az első gólt a szomódiak játékosa, Bogdán Dániel szerezte meg, már a harmadik percben, ez a „pofon” azonban felébresztette a hazaiakat, végül 3-1-re meg is nyerték az összecsapást. A Dunaalmás együttese vereséggel kezdett, ellenfelük, a Süttő jobbnak bizonyult a kilencven perc alatt. Az Annavölgy lenullázta a pilismarótiakat, végig uralta a párharc ütemét, melynek meg is lett az eredménye: 4-0. A nyitóhétvége legnagyobb diadalát a TABAK aratta, akik tíz gólig us eljutottak a Bajót Szikra SE ellen. Ennél jobban nem lehetne indítani egy idényt, csapatuk akár a bajnoki címre is esélyes lehet, ha fenntartják ezt a ritmust.

A Bana (fehér-piros mezben) győzelemmel kezdte a megye III új idényét
Fotó: F.P. / Forrás:  24 Óra

A déli csoport meccseik közül A Bokod FCE hazai pályán fogadta a banaiakat, akik egy vereséggel kezdték meg az idei szezont. A mérkőzés első találata az első félidő legvégén, a 45. percben született meg Romos Gábor góljának segítségével. A második félidő hasonló ütemben telt, Ress István a 60. minutumban lőtte be a második, egyben utolsó gólt a Banának. A Réde a hétvége egyik legjobb teljesítményét nyújtotta, hiszen 3-0-ás hátrányát fordította győzelemre. A 26. percben már ennyivel álltak vesztésre, a 39. perctől azonban fordult a kocka és kiemelkedő peformansz mellett nyerték meg az ütközetet, 4-3-ra.A Csém szintén dominánsan játszott, 8-0-ra szárnyalták túl a Bakonyszombathelyet.

Labdarúgás, területi III., északi csoport, 1. forduló

Naszály SE - Bar-Nul Szomódi SE 3-1 (1-1)
Naszály, Naszály Sport Egyesület, vezette: Marks B. (Bazsánt A.)

Naszály: Szántó - Jószai (Mészáros 65.), Kóródi N. (Kozma 46.), E. Balogh, Németh (Szirony 77.), Nagy (Rőczei 77.), Kóródi B., Babai (Lakatos Zs. 55.), Seres, Lakatos S., Bucsek.
Szomód: Barassó - Tóth, Bóka, Homojovszki (Alapi 45.), Holecz, Takács, Metzger (Lengyel 66.), Nagy (Molnár 77.), Andai, Clerc (Sáhó 63.), Bogdán.
Gólszerzők: Nagy (22.), Lakatos S. (36.), Lakatos Zs. (73.), illetve Bogdán (3.)

D.M.A.C. Dunaalmás - Süttői SC 1-2 (0-1)
Dunaalmás, Dunaalmási Munkás Atlétikai Club, vezette: Berecz L.

Dunaalmás: Sztanek - Sáling K., Gerencsér, Patócs, Doma (Szelőczey 81.), Végh, Szuri (Doma 81.), Sáling G., Bozori (Mészáros 73.), Bernáth, Csordás.
Süttő: Styecz - Eberst, Tárai, Vajda, Kuthy, Sütő (Tóth 56.), Horváth, Szabó (Tóth 64.), Takács, Pató, Galambosi.
Gólszerzők: Bernáth (61.), illetve Kuthy (44.), Tóth (69.)

Annavölgyi Bányász SE - Pilismarót SC 4-0 (2-0)
Annavölgy, Annavölgyi Bányász Sport Egyesület, vezette: Fabi A. (Janovics I.)

Annavölgy: Oláh - Genszki, Kosznovszki (Kuczmog 75.),Végh, Farkas, Bauer, Somogyi, Turcsán, Sáska (Balogh 50.), Ferenczy, Gyűrő.
Pilismarót: Farkas - Laskai, Schubauer Cs., Ladányi (Szukenyik 53.),Eichenvalder K., Országh, Eichenvalder R., Méhes, Pál (Meszes 80.), Timándi, Varga (Schubauer Z. 73.)
Gólszerzők: Bauer (2., 28., 72.), Koznovszki (53.)

TABAK - Bajót Szikra SE 10-1 (3-1)
Tokodaltáró, Tokodaltárói Bányász Atlétikai Club. Vezette: Kis B. (Janovics Á., Gyuricza P.)

TABAK: Szerepi - Felföldi, Szabó S., Németh (Szabó F. 83.), Pápai (Kara 61.), Felföldi B. (Mohácsi 56.), Szilágyi, Balogh, Boldizsár, Felföldi Á. (Kelemen 56.), Horváth.
Bajót: Mboma - Suki, Sárközi, Rácz, Imbinga, Muzslai, Csökmei, Lázók, Bujka, Erdélyi, Tati.
Gólszerzők: Felföldi B. (28., 55.,), Horváth (32., 74., 80.), Felföldi Á. (43.), Boldizsár (52.), Balogh (85.), Kara (90.), Kelemen (94.), illetve Imbinga (13.)

Területi III., déli csoport, 1. forduló

Bokod FCE - Banai KSK 0-2 (0-1)
Bokod, Bokod Futball Club Egyesület, vezette: Somogyi L.

Bokod: Antal Dávid - Steili, Bognár, Lázár (Cser 56.), Bucsi, Krotki (Magasi 64.), Kisvári, Szabó, Molnár (Erdős 12.), Antal Dániel, Molnár.
Bana: Molnár - Brulich (Rózsahegyi 90.), Romos, Szarvas, Kovács, Pintér (Békási 70.), Dobai, Róth, Rácz (Molnár 64.), Ress. Varga.
Gólszerzők: Romos (45.), Ress (60.)
Kiállítva: Dobai (74.)

Rédei KSE - Dad SE 4-3 (2-3)
Réde, Rédei Községi Sport Egyesület (Rédei KSE), vezette: Mann Á.

Réde: Egri - Piokker (Major 70.), Nyári A. (Horváth 72.), Sáhó, Nyári Z., Csima (Balogh  31.), Czigány (Csima 11.), Renner, Buda (Balogh 46.), Árki, Varga.
Dad: Csupor - Ginder, Szalontai, Török, Ambrus, Magyarcsik, Gerlinger (Bánhegyi 46.), Oláh (Faluvégi 46.), Bagi Balázs., Hastó, Bagi Bence.
Gólszerzők: Nyári Z. (39.), Varga (44.), Horváth (80.), Sáhó (85.), illetve Bagi Balázs (6.), Hastó (18.), Magyarcsik (26.)
Kiállítva: Varga (67.), illetve Magyarcsik (87.)

Csémi SE - Bakonyszombathely KSE 8-0 (5-0)
Csém, Csémi Sporttelep, vezette: Urszán I. (Szűr B.)

Csém: Farkas - Kecskeméti, Gombik (Bene 53.), Szamek (Vigh 55.), Gerencsér, Szabó (Bagi 60.), Paulovics (Soós 72.), Torday, Horváth, Balázs, Ábrahám (Hegyvári 53.)
Bakonyszombathely: Polgár - Takács (Hoffer 51.), Kovács, Szimler, Merhaut, Németh (Vuts 57.), Nebehaj, Klestenitz (Vida 34.), Szabó, Rabi (Dróth 70.), Mészáros (Borszuk 65.)
Gólszerzők: Szamek (12., 40.), Torday (22.), Szabó (28.), Hegyvári (58., 71.), illetve Klestenitz (ög, 6.), Borszuk (ög., 89.)