Döntő játszmában veszített a Dág Szegeden.

Szegedi RSE–Dág KSE
3:2 (-23, 22, 26, -20, 8)
Szeged, 300 néző, vezette: Szél M., Gyulai G.
Dág: Krupánszki, Kun, Sow, Flachner D., Szabó B., Csordás. Csere: Farkas R. (liberó), Bandi. Edző: Buzás Miklós.
Az eredmény alakulása: 1. szett: 4-2, 5-5, 11-8, 15-15, 20-20, 23-24; 2. szett: 6-7, 11-10, 18-15, 20-19, 24-22; 3. szett: 4-1, 9-9, 15-10, 18-18, 21-22, 27-26; 4. szett: 3-4, 8-10, 15-15, 18-16, 19-20, 20-24; 5. szett: 4-1, 6-4, 8-6, 10-7, 14-8.

Óriási csatában maradt alul a dági együttes Szegeden, de úgy is fogalmazhatnánk, hogy idegenből értékes ponttal tértek haza a Buzás-tanítványok.
Ezen a meccsen azonban meglehetősen „laposan” kezdtek a vendégek, aztán 20–20 körül jött a „híres” dági feltámadás… A második játszmában számolni lehetett azzal, hogy a Tisza-partiak nem hagyják annyiban a rajtuk esett sérelmet, és egy fej fej melletti csatában egyenlítettek is. A harmadik felvonás végül sorsdöntőnek bizonyult, az állandó kapaszkodás pedig sok energiát követelt a vármegyei gárdától, amely készülését sérülések és betegségek nehezítették.

A szorosan alakuló harmadik játszma elvesztése dacára a negyedik menetet simán hozták Krupánszkiék, akik a játék minden elemében alaposan feljavultak. Éppen ezért volt meglepő, hogy az ötödik, rövidített szett elején úgy elengedte a Dág a Szegedet, ahogy azt egy ilyen szoros küzdelemben nem lehet büntetlenül megtenni. És büntetett is a házigazda, így a Buzás-legénység „csak” egy ponttal térhetett haza a Tisza-parti városból. A Dág az ötödik helyen áll a bajnokságban.

Buzás Miklós: – Nincs világvége-hangulat, nem történt tragédia, de a felkészülésünk körülményei előrevetítették, hogy akár veszíthetünk is. Vereséget szenvedtünk ugyan, de egy értékes pontot csak szereztünk, és dolgozunk tovább, hogy minél jobbak legyünk.