Paralimpia 2024

2024.09.02. 19:06

Nem jutott döntőbe Gurisatti Gyula

Nem jutott döntőbe a komáromi Erődök Városa Sportlövő Egyesület sportolója. Gurisatti Gyula legközelebb szeptember 4-én lő újra a Vegyes 50 m pisztoly (SH1) kategóriájában.

Továbbra sem alakul túl fényesen a paralimpia a komáromi Erődök Városa Sportlövő Egyesület versenyzője, Gurisatti Gyula számára. Szeptember második napján, reggel 9 órakor mérettette meg magát a vegyes 25 m pisztoly (SH1) kategóriájában, ahol a 22. pozícióban zárt, a maga 542-es körével. Fontos megemlíteni, hogy rajta kívül volt még egy magyar versenyző, aki hazánkat képviselte: Dávid Krisztina szintén lőállásba állt, aki a 21. helyen végzett.

Paralimpia 2024: Gurisatti Gyula legközelebb szeptember negyedikén lő újra
Forrás: Magyar Paralimpiai Bizottság