Ezúttal em sikerült legyőzni az Érdet.

Kézilabda, Magyar Kupa, női, 1. forduló

Komárom VSE–Érd 25–29 (11–16)

Komárom, 60 néző, vezette: Bátori B. M., Szécsi Lantos B.

Komárom: Gajdóczi – Szabó-Kovacsicz 1, Világos 3, Zsákovics 4, Körtvélyesi 3/1, Gengeliczky 5/2, Imrei 3/1. Csere: Bízik 1, Böhm 2, Tóth-Speth, Temes 3. Vezetőedző: Neukum Tamás.

Hétméteresek: 5/4, illetve 2/2.

Kiállítások: 4, illetve 6 perc.

Az eredmény alakulása: 12. perc: 2–7, 20. p.: 6–9, 27. p.: 11–13, 38. p.: 13–19, 47. p.: 20–22, 55. p.: 22–26.

A többféle ok miatt igencsak hiányos kerettel felálló Komárom végig futott az eredmény után. Bár a második félidő közepén a KVSE két gólra jött fel, végül nem tudta utolérni ellenfelét és vereséggel búcsúzott a Magyar Kupától. A két csapat egybként néhány napja a másodosztályú bajnokságban is összecsapott egymással, akkor a házigazda Érd 30–29-re győzött.

Neukeum Tamás: – Gyakorlásra szántuk a mérkőzést, ami taktikai edzésnek megfelelő, hasznos volt. Jelen helyzetünkben már az is siker, hogy nem sérült meg senki.